Čo je Educatia?

Čo je Educatia?

Čo je Educatia?

Educatia – úspešné učenie sa. Tipy a triky, ako sa naučiť viac za kratší čas inovatívnym spôsobom.

Educatia

Sledujte našu oficiálnu stránku – Facebook

Sledujte náš oficiálny profil – Instagram

Prihláste sa do odberu nášho oficiálneho kanála – EDUCATIA

História

Educatia – úspešné učenie sa bol kedysi len nápad ako spojiť výsledky psychologických experimentov do tipov a trikov, ako sa naučiť viac za kratší čas. S inovatívnym prístupom prispôsobeným vášmu veku, schopnostiam a očakávaniam sa nám podarilo vytvoriť niečo mimoriadne.

V rámci psychologickej diagnostiky a nespočetných pozorovaní detí s problémovým správaním sme si všimli, že ak zmeníme prístup, problémy so správaním môžu zmiznúť. Z overených psychologických experimentov sme preto zozbierali všetky dostupné informácie, skombinovali ich a prepísali do jazyka, ktorému rozumeli aj deti.

Dôvod na to bol naozaj jednoduchý. Deti, napriek svojej úrovni inteligencie, inklinujú k jednoduchým spôsobom, ako pochopiť a „opraviť“ svoje problémy. Najmä deti s problémami so správaním potrebujú špecifické pokyny, aby im veci v živote začali fungovať.

Výsledky boli ohromujúce. Dokonca aj deti, ktoré zvyčajne zlyhávali v škole, vo vzťahoch s rodičmi, učiteľmi alebo s inými deťmi, začali vidieť zmeny vo svojom správaní a prístupe. To malo za následok zmenu prístupu takmer ku všetkému. Sem patrí aj stanovenie si cieľov, ich sledovanie a zvýšenie kvality ich života v porovnaní s tým, ako žili pred používaním tohto prístupu.

Z tohto malého neplánovaného experimentu sa nám podarilo vytvoriť univerzálnu sadu nástrojov – The Educatia, ktorá ukazuje, ako sa učiť správnym spôsobom. Educatia – úspešné učenie je teda prvá, najúčinnejšia a najjednoduchšia séria tipov a trikov postavených na reálnom výskumu psychológie ako vedy, ktorá ukazuje, ako sa naučiť viac za kratší čas. Aj keď je tento systém celosvetovo univerzálny, je tiež plne prispôsobiteľný, či už ide o mladých, starých, nadaných alebo priemerných ľudí.

Kontakt

Kliknite sem a kontaktujte nás.